EKO PLUS’ın  ithal ettiği  
                                   ROBAN WAX BLOK  FARE ZEHİRİ ürünü 
                                            TÜM HAYVANCILIK ALANINDA

                         ( Kanatlı, Büyükbaş, Küçükbaş, Veteriner Pazarı da dahil )   
                            TÜRKİYE ÇAPINDA TEK SATICI NURSÖZ SAN.TİC. tir


 

                          GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI RUHSATLIDIR

 

 

 

 ROBAN  Wax  Blok YEMLERİ

 

            Rodent  kontrolünde blok yemler, ortamdaki sıcaklık ve neme karşı yüksek dayanıklılık gerektiren kanalizasyon, bodrum katları, bahçeler, tarlalar gibi açık ve kapalı alanlarda güvenle kullanılabilen formulasyonlardır.

            Roban Wax Block, doğranmış buğday ve diğer tahıllar ile harmanlanmış, buğday unu ve diğer protein içeren gıda maddeleri ile birbirine bağlanmış son derece lezzetli ve çekici bir formulasyon elde edilmiştir. Roban Oktablok II ayrıca eşsiz bir çikolata kokusu veren bir aroma içerir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OKTABLOCK FORMULASYONUN AVANTAJLARI NEDİR?

 

            Pelgar  İnternational, formüle ettiği mükemmel karışımı sıcak döküm işlemi ile Roban Oktablock formunda bloklar elde etmektedir.
 

Sıcaklık, su, neme vb.dış etkenlere karşı Roban Oktablock    yemler Ekstrüzyonlu bloklara kıyasla  çok daha güçlü dayanıklılığa sahiptir. 

 

24 saat süreyle  her iki üründe  Aynı şartlarda suya maruz bırakıldığında

*  Ekstrüzyonlu bloklar da  boya, sertlik ve formunda kayıplar gözlenirken,

* Roban Oktablock yemler su ile  her hangi bir etkileşim izi  göstermemiştir.

6’ıncı günün sonunda ise
*  Ekstrüzyonlu bloklar üzerinde küflenme izleri gözlenirken,

* Roban Oktablock ilk günkü gibi istikrarlı bir formda lezzet ve çekiciliğinden bir şey kaybetmeden çalışmaya devam etmiştir.

 

 

 

 

 

 

Kemirgen kontrolü
 

PelGar, kemirgen ilaçlarında en yaygın kullanılan antikoagülanlardan olan difenacoum, bromadiolone ve brodifacoum aktif maddeleri kendi ürettiği gibi aynı zamanda ürettiği aktif maddeleri içeren bir dizi yüksek kaliteli, lezzetli rodentisit formülasyonlar üretir. Her aktif, fareler ve sıçanlar için aşağıdaki tabloda gösterildiği gibi farklı bir toksisite seviyesine sahiptir. Tüm PelGar rodenticides, bir toksin olarak görsel tanımlama için bir boya rengi ve acı ajan Bitrex (denatonyum benzoat) içerir. Evcil hayvan, hayvancılık, kuşlar ve çocuklar gibi hedef olmayan türlerin zehirle temas etmemesini sağlamak için kemirgen öldürücüler kullanılırken çok dikkatli olunmalıdır. Bu nedenle, ideal olarak bir yem istasyonunda kemirgen yemlerinin daima emniyete alınması ve korunması önemlidir ve bir kez kontrol ettiğinizde, tüm toksik yemlerin bölgeden uzaklaştırılması gerekir. Herhangi bir zehirlenme şüphesi durumunda doktora veya veterinere danışın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 * Tipik 25 g fare ve 250 g sıçan. 25 ppm yemi bulunan ülkelerde yukarıdaki rakamlar iki katına çıkarılmalıdır.

Örneğin, 25 gramlık bir farenin öldürücü bir dozu almak için sadece 0.4 gramlık bitmiş difenacoum rodenticide tüketmesi gerekir. Köpekler için rakamlar sadece hedef olmayan hayvanlara göreceli toksisitenin bir göstergesi olarak verilmiştir.

PELGAR MUKAYESE RESMİORJİNALDEN .jpg
LİSTE  10 kg ROBAN I.jpg
ÇERÇEVELİ ROBAN AMBALAJ BEYAZ ZEMİN.jpg